Do góry

44 pokoje
w standardzie 3 gwiazdek

zamknij

Pokój 2-os. Biznes

16m2
Nasze 3 pokoje typu BIZNES to komfort, w którym znajdziecie 16 m2 powierzchni, indywidualnie sterowaną pilotem klimatyzację, nowoczesną łazienkę oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking.
zamknij

Pokój 2-os. Deluxe

29m2
Ten szczególny pokój typy DELUXE gwarantuje Wam luksus z widokiem na Wisłę i Most Knybawski oraz przestronny taras panoramiczny. Pokój Deluxe to 29 m2 powierzchni, minibar, sejf, indywidualnie sterowana pilotem klimatyzacja, nowoczesna łazienka i bezprzewodowy dostęp do internetu. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking.
zamknij

Pokój 1-os. Standard

14m2
26 pokoi 1-osobowych typu STANDARD gwarantuje wygodny wypoczynek na 14 m2. W każdym pokoju znajduje się nowoczesna łazienka oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Większość pokoi posiada indywidualnie sterowaną pilotem klimatyzację. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking.
zamknij

Pokój 1-os. Ekonomiczny

14m2
W 9 naszych 1-osobowych pokojach EKONOMICZNYCH znajdziecie czyste i wygodne łóżko, nowoczesną łazienkę oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking.
zamknij

Pokój 3-osobowy

22m2
W naszych 5 pokojach TRZYOSOBOWYCH znajdziecie 22 m2 komfortu, trzy wygodne łóżka, nowoczesną łazienkę oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Większość pokoi posiada indywidualnie sterowaną pilotem klimatyzację. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking.

Bądź na bieżąco

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess