Do góry

44 pokoje
w standardzie 3 gwiazdek

Pokój 2-os. Biznes

22m2
Nasze 3 pokoje typu BIZNES dedykowane są dla osób podróżujących w celach biznesowych jak i wypoczynkowych. Charakteryzują się wyjątkowo funkcjonalnym wnętrzem wykonanym z dbałością o każdy szczegół. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu, bezprzewodowy dostęp do internetu oraz bezpłatny parking.

Pokój 2-os. Deluxe

29m2
Ten szczególny pokój typy DELUXE gwarantuje Państwu luksus w postaci widoku na Wisłę i Most Knybawski oraz przestronny taras panoramiczny. Pokój Deluxe to 29 m2 powierzchni, minibar, sejf, indywidualnie sterowana pilotem klimatyzacja, nowoczesna łazienka. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking.

Pokój 1-os. Standard

14m2
26 pokoi 1-osobowych typu STANDARD gwarantuje komfortowy wypoczynek. W każdym pokoju znajduje się nowoczesna łazienka oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Większość pokoi posiada indywidualnie sterowaną pilotem klimatyzację. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking.

Pokój 1-os. Ekonomiczny

14m2
W 9 naszych 1 osobowych pokojach EKONOMICZNYCH znajdziecie Państwo wygodne łóżko, nowoczesną łazienkę oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking.

Pokój 3-osobowy

22m2
W naszych pięciu 3 osobowych pokojach znajdziecie Państwo trzy wygodne łóżka, nowoczesną łazienkę oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Większość pokoi posiada indywidualnie sterowaną pilotem klimatyzację. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking.

Pokój 2-os. Standard

W naszych 26 pokojach typu STANDARD znajdziecie 14 m2 komfortu, nowoczesną łazienkę oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Większość pokoi posiada indywidualnie sterowaną pilotem klimatyzację. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu oraz bezpłatny parking.

Dojazd Telefon Rezerwacja

Bądź na bieżąco