Do góry

Sale Konferencyjne
zapraszamy do prezentacji

Sala Tczewska
450m2

teatralny
teatralny
klasowy
klasowy
bankietowy
bankietowy
podkowa
podkowa
500 270 220 150

Sala Tczewska ma powierzchnię 450 m2, co pozwala zorganizować imprezy taneczne nawet dla 250 osób. Szkolenia w ustawieniu kinowym mogą zgromadzić w Sali Tczewskiej nawet 400 uczestników.

Sala Tczewska jest doświetlona naturalnym światłem a szerokie drzwi balkonowe prowadzą do ogrodu, w którym możemy zorganizować naszym Gościom przerwę kawową lub grilla.  

Sterowana pilotem nowoczesna stylistyka oświetleniowa zapewni Państwu praktycznie każdy kolor i aranżację. 
Wyposażona w projektor oraz rzutnik multimedialny oraz system nagłośnienia.

Sala Wiślana
250m2

teatralny
teatralny
klasowy
klasowy
bankietowy
bankietowy
podkowa
podkowa
260 100 130 100

Sala Wiślana ma powierzchnię 250 m2, co pozwala zorganizować imprezy konferencyjne w ustawieniu kinowym nawet dla 250 osób. Sala Wiślana znajduje się w bezpośredniej odległości Sali Mostowej, od której jest oddzielona dźwiękoszczelną ścianą mobilną.

Jest doświetlona naturalnym światłem a szerokie drzwi balkonowe prowadzą do ogrodu, w którym możemy zorganizować naszym Gościom przerwę kawową lub grilla. Z każdego miejsca ogrodu można podziwiać wijące się koryto królowej polskich rzek, most knybawski i wpisaną w program Natura 2000 skarpę wiślaną. 
 

Sala Mostowa
200m2

teatralny
teatralny
klasowy
klasowy
bankietowy
bankietowy
podkowa
podkowa
210 140 110 80

Sala Mostowa ma powierzchnię 200 m2, co pozwala zorganizować imprezy konferencyjne w ustawieniu kinowym, nawet dla 200 osób. Sala Mostowa znajduje się w bezpośredniej odległości Sali Wiślanej, od której jest oddzielona dźwiękoszczelną ścianą mobilną.

Sala Mostowa jest doświetlona naturalnym światłem a szerokie drzwi balkonowe prowadzą do ogrodu, w którym możemy zorganizować naszym Gościom przerwę kawową lub grilla. Z każdego miejsca ogrodu można podziwiać wijące się koryto królowej polskich rzek, most knybawski i wpisaną w program Natura 2000 skarpę wiślaną. 
 

Sala Makowa
100m2

teatralny
teatralny
klasowy
klasowy
bankietowy
bankietowy
podkowa
podkowa
80 110 80 70

Znajdująca się w Gościńcu Sala Makowa ma powierzchnię 100 m2. Jej atutem jest przepiękny widok na Most Knybawski i ten fakt czyni ją ciekawą alternatywą pod organizację imprez okolicznościowych dla około 90 osób.

Sala Szachowa
35m2

teatralny
teatralny
klasowy
klasowy
bankietowy
bankietowy
podkowa
podkowa
40 30 20 15

Znajdująca się przy Recepcji Sala Szachowa jest naszą kameralną salą o powierzchni 35 m2. Jest wprost idealna pod organizację narad biznesowych dla 20 osób w ustawieniu w podkowę.

Sala Szachowa nie ma okien i przez ten fakt jest ciekawą propozycją pod organizację kameralnych imprez integracyjnych, dyskotek lub karaoke dla 30 osób.

Konferencje i Eventy
Hotel nad Wisłą to najlepszy wybór!

Nasz hotel posiada doskonałe zaplecze do organizacji imprez firmowych, integracji, spotkań biznesowych i innych firmowych uroczystości.
Na naszej klimatyzowanej sali jesteśmy w stanie pomieścić 250 osób.
Zapewniamy profesjonalną obsługę, wyśmienite jedzenie i niezapomniane wrażenia!
Zadbamy o każdy szczegół i pomożemy w organizacji zabawy.

Formularz Kontaktowy

Dojazd Telefon Rezerwacja

Bądź na bieżąco