Do góry

Catering

Catering na najwyższym poziomie

Wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę i elegancką oprawę, proponujemy ofertę cateringową dostosowaną do indywidualnych potrzeb.
Jeżeli szukasz cateringu na gale, konferencje, eventy firmowe, wydarzenia plenerowe oraz przyjęcia okolicznościowe - świetnie trafiłeś!
Wyjątkowe kompozycje potraw przygotowane przez Szefa Kuchni Hotelu nad Wisłą zostaną dostarczone wszędzie tam, gdzie będą Państwo sobie tego życzyli.
Świadczymy wysokiej klasy usługi cateringowe począwszy od profesjonalnego doradztwa, spersonalizowanego menu, logistyki, sprzętu cateringowego, aranżacji stołów i bufetów oraz obsługi kelnerskiej.

Oferta cateringowa

Niebanalne i wyjatkowe rozwiązania kulinarne dopasowane do Twoich potrzeb.

Zamówienia na catering przyjmujemy z min. 3 dniowym wyprzedzeniem. W przypadku krótszego czasu realizacji prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

Catering dowozimy od poniedziałku do soboty do godziny 17:00 - koszt dostawy uzgadniany jest indywidualnie.

Catering z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Jeżeli nie chcesz czekać w niepewności, czy przyjęcie komunijne Twojego dziecka będzie mogło odbyć się w restauracji – mamy dla Ciebie propozycję przygotowania przyjęcia u Ciebie w domu bądź dostarczenie samego cateringu.

Jeżeli sam chciałbyś poczuć się gościem tego wyjątkowego dnia i móc poświęcić całą swoją uwagę Twojemu dziecku i zaproszonym gościom, oferujemy Ci obsługę przyjęcia przez profesjonalną kadrę. Wszystko odbędzie się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny.

Zapytaj o ofertę

Przygotujemy indywidualną ofertę specjalnie dla Ciebie! Napisz lub zadzwoń:
+48 793 831 956, konferencje@hotelnadwisla.pl

Formularz Kontaktowy

Dojazd Telefon Rezerwacja

Bądź na bieżąco