Do góry Poznaj nasz hotel

Hotel nad Wisłą
Twoje miejsce z widokiem

Poczuj się jak w domu

Hotel nad Wisłą*** jest nowoczesnym obiektem zlokalizowanym w Knybawie, obok Tczewa, na drodze krajowej nr 22 w kierunku Malborka, zaledwie 12 km od autostrady A1 i 35 km od Trójmiasta.

Hotel znany jest z wyrafinowanych smaków karty menu Gościńca, 44 wygodnych pokoi i multimedialnych sal konferencyjno-balowych to świetna propozycja nie tylko na nocleg dla gości indiwudualnych oraz firm. Profesjonalny i uprzejmy zespół pracowników traktując każdego Gościa jak własną rodzinę, jest gotowy w każdej chwili spełnić najwyszukańsze prośby i zadania a szybkość i dokładność w ich realizacji została już  wielokrotnie sprawdzona.

Wyśpij się jak w domu
w jednym z 44 komfortowych pokoi

Niezapomniane wesele

Wesela w naszej sali balowej są niezapomnianym przeżyciem. Uczta kolorów na ledowo oświetlonym suficie współgra z niepowtarzalnym menu Szefa Kuchni, w którym łączymy smaki tradycji kociewskiej kuchni z międzynarodowymi elementami.

Imprezy weselne, chrzty, urodziny i inne rodzinne uroczystości są naszą wizytówką i w nich specjalizujemy się, sukcesywnie powiększając grono zadowolonych Gości z Tczewa, Malborka oraz okolic Starogardu.

Twoje wesele
dzięki naszemu doświadczeniu będzie idealne

Szkolenia, integracje i zabawa

Nowoczesne sale konferencyjne i pyszna kuchnia są naszymi mocnymi stronami, ale udana konferencja to zasługa sprawnego działania całego sztabu ludzi a sukces zaczyna się od doświadczenia i elastyczności wszystkich pracowników. W naszym hotelu działamy sprawnie, łącząc dynamicznie kompetencje pracowników wszystkich działów w spójną całość. Jesteśmy dobrze zorganizowani i przewidujący, od pierwszego spotkania, doradztwo w osiągnęciu celów spotkania, aż po szybkie i szczegółowe rozliczenie konferencji.

Organizując konferencje, imprezy integracyjne czy szkolenia dokładamy wszelkich starań, aby spotkanie było również sukcesem dla organizatorów.

Konferencje
Idealne miejsce do organizacji uroczystości rodzinnych i wesel

Hotel w okolicy Trójmiasta

Lokalizacja w pobliżu Trójmiasta, na drodze krajowej nr 22 w bezpośredniej bliskości Malborka jest naszym dodatkowym atutem.

Odległości okolicznych miejscowości:

Tczew - 6 km (6 min)
Malbork - 15 km (18 min)
Starogard Gdański - 23 km (20 min)
Pruszcz Gdański - 35 km (30 min)

nasze filmy

Bądź na bieżąco

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess